Korfbalové nádeje bojovali v Nitre

12842434_10153959487047970_1395149489_o

V sobotu sa uskutočnilo druhé kolo slovenskej korfbalovej ligy žiakov.  Klub KK SPU Nitra zastupovali mladí korfbalisti zo ZŠ Golianovo.

V kategórii do 11 rokov bojovali dva golianovské tímy. Prvému tímu sa podarilo vyhrať dva zápasy a umiestnili sa na druhom mieste v tabuľke, druhý tím odohral tri vyrovnané zápasy, ale bohužiaľ sa im nepodarilo v týchto zápasoch uspieť.

V kategórii do 13 rokov sa golianovským korfbalistom veľmi nedarilo. Zápasy mali svoju kvalitu, ale súper bol vždy o malý krôčik lepší.

kategória U 11
ZŠ Golianovo A :

• Piaristická škola A (Prievidza) 3:2
  • Piaristická škola B (Prievidza) 1:3
  • ZŠ Golianovo B 3:2

ZŠ Golianovo A: Tomáš Vallo 3, Lenka Mikulášiková 2, Liana Barbíriková 1, Rastislav Karabinoš 1, René Ďurovič, Kristína Tóthová

ZŠ Golianovo B:

•  Piaristická škola A 0:1
  • Piaristická škola B 0:4

ZŠ Golianovo B: Richard Segéň 2, Lenka Mikulášiková 1, Jozef Lipták, Šimon Salanci, Simon Babčan, Liana Barbiríková, Kristína Tóthová

kategória U 13

ZŠ Golianovo A: